Zvani mums: +371 23777725

Skype: discoverylogistics.lv

LV | RU | EN

Muitas brokeri un 
muitas dokumentu noformēšana

Uzzināt vairāk

Importa un Eksporta
muitas formalitāšu kārtošana

Uzzināt vairāk

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Uzzināt vairāk

Preču atmuitošana

Uzzināt vairāk

SIA "Discovery Logistics" – muitas formalitāšu serviss

Ietaupiet savu laiku! Jums atliek tikai elektroniski iesniegt vai pārsūtīt mums kravas pavaddokumentus, un mēs paveiksim pārējo! SIA „Discovery Logistics” muitas formalitāšu serviss nodrošina operatīvu saziņu, individuālu pieeju un kvalitatīvu rezultātu!

Iesniegt dokumentus

Preču atmuitošana

Visa veida atmuitošanas pakalpojumi visā Latvijas teritorijā, jebkurā muitas punktā. Sniegsim operatīvu palīdzību uzņēmumiem un privātpersonām, nodrošinot atmuitošanu gan nelieliem sūtījumiem, gan apjomīgiem kravas konteineriem.

Muitas dokumentu noformēšana

Sagatavosim visus nepieciešamos dokumentus importa / eksporta muitas formalitāšu nokārtošanai, tai skaitā muitas deklarāciju, nodokļu aprēķinu, dokumentus PVD robežkontrolei, preču ievešanai uz laiku un / vai pamatlīdzekļiem, CMR, iepakojuma lapu, HS kodus un cita veida dokumentus.

Konsultācijas par muitas procedūrām

SIA „Discovery Logistics” muitas eksperti ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi nozarē sniegs konsultāciju par muitas procedūrām – importu, eksportu, tranzītu un loģistiku. Veiksim nodokļu aprēķinu un konsultēsim par katram klientam individuāli piemērotākajiem risinājumiem.

Mums uzticas